O firmie

Na rynku istniejemy od 2009 roku. Nasza kadra składa się w wysoko wykwalifikowanych inżynierów posiadających uprawnienia budowlane. Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji zbrojenia budowlanego, koszy, klatek oraz siatek zbrojeniowych. Nasze produkty wykorzystywane są na budowach przy wznoszeniu domów wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, budynków przemysłowych, obiektów sportowych (stadionów, hal), mostów, wiaduktów, a także przy budowie dróg i autostrad w Polsce, Europie, Azji i Afryce.

1 284 874 ton
10 lat
1 534
w 12
na 3
wykonanego zbrojenia
na rynku
zrealizowanych inwestycji
krajach
kontynentach

Posiadamy najnowocześniejszą linię produkcyjną w postaci zaawansowanego technologicznie parku maszynowego o bardzo dużej wydajności przeznaczonego do produkcji gotowych (ciętych oraz giętych zgodnie z przesłanym projektem) elementów zbrojenia budowlanego.

Przez okres naszej działalności stworzyliśmy nowoczesną halę produkcyjną, dzięki czemu proces produkcji spełnia najwyższe normy jakości.

Posiadamy własne auta ciężarowe z naczepami, które są przeznaczone do transportu zamówionego zbrojenia budowlanego na każdy plac budowy. Dzięki temu proces realizacji zamówienia od momentu przesłania projektu do dostarczenia gotowych prętów zbrojeniowych na budowę jest minimalny.

Jako jedyni w Polsce oferujemy wykonanie elementów 3D zbrojenia budowlanego (prętów zbrojeniowych) do uzyskania jednolitego elementu zgodnie z przesłanym projektem. Dzięki temu na budowę dostarczamy element finalny gotowy do montażu w odpowiednim miejscu. Takie rozwiązanie zaoszczędza czas, który musiałby zostać poświęcony przez zatrudnionych na budowie zbrojarzy.